Szkoła Nauki Jazdy Trans

nissan0

Nasz ośrodek wyróżnia się znakomitą kadrą instruktorów.
Jest to bardzo cierpliwa kadra, doświadczonych ludzi zarówno młodszych jak i starszych.

Wyróżnia nas nie tylko oryginalna nazwa, ale i sposób prowadzenia kursów. Zatrudniani przez nas instruktorzy mają ciekawe pomysły i rozwiązania na szybką i sprawną naukę jazdy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Szkoła jazdy znajduje się w Fordonie i istnieje od 16 lat.

Ponad 70 procent kursantów trafiło do nas z polecenia.

Instruktorzy oprócz cierpliwości do kursantów mają świetne podejście do swojego zawodu i umiejętność odpowiedniego przekazywania swojej wiedzy. Jest to niezmiernie ważne, gdyż nauka jazdy, w szczególności poruszanie się w komunikacji miejskiej w Bydgoszczy, jest wyjątkowo stresujące. Stawiamy więc na cierpliwość, spokój i dużo uśmiechu 🙂

Kurs nauki jazdy kategorii B składa się z 30 godzin teoretycznych i 30 godzin praktycznych i można by tu zapytać – czy to wystarcza?

Oczywiście jest z tym różnie, bo każdy do nauki jazdy potrzebuje innej liczby godzin. Dla jednych jest to więc wystarczająca ilość jazd, dla drugich nie.

Warto spróbować z nami bezstresowej nauki jazdy.

Zapraszamy serdecznie